DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Mazowieckie Hotele Warszawa Hotel Airport Okecie Warszawa ****
       

Hotel Airport Okecie Warszawa ****

17 Stycznia 24
02-146 Warszawa
Poniższe ceny zawierają do 40% rabatu, w zależności od wybranych przez Państwa terminów i rodzaju pokojów. Ceny te obowiązują jeżeli rezerwacja została dokonana poprzez tę stronę.

Airport Hotel Okęcie jest jednym z najnowszych warszawskich hoteli. Z nowoczesną architekturą Hotelu harmonizuje elegancja wnętrz, których wystrój nawiązuje do mody lat 30-tych XX wieku i najbardziej elitarnego w tym czasie hobby - lotnictwa.

Airport Hotel Okęcie w Warszawie posiada 180 komfortowo wyposażonych pokoi, w tym 7 ekskluzywnych apartamentów(po jednym na każdym piętrze). Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone w: klimatyzację, minibar, czajnik elektryczny, telewizję satelitarną(dodatkowo płatne programy), radio, gniazdka elektryczne z mozliwościa wypożyczenia transformatorów 110/220V, podgrzewaną podłogą w łazience, suszarkę do włosów.

Goście Airport Hotel Okęcie mogą zregenerować siły i zadbać o kondycję. Do ich dyspozycji są: Jaccuzi, Sauna, Fitness Club. Airport Hotel Okęcie jest jedynym trzygwiazdkowym hotelem w Warszawie, który oferuje pobyt dzienny, czyli możliwość wynajęcia pokoju na jeden dzień od 8:00 do18:00. Dodatkowym atutem tej usługi jest jej atrakcyjna cena.Hotel jest w pełni przystosowany do przyjęcia i goszczenia osób niepełnosprawnych. Airport Hotel Okęcie wyróżnia się spośród stołecznych hoteli trzygwiazdkowych niespotykanie wysokim standardem, a profesjonalna miła obsługa sprawia, że goście z satysfakcją wspominają tak samo pierwszy jak i każdy kolejny pobyt.


Airport Hotel Okecie jest jednym z najnowszych warszawskich hoteli. Hotel oddalony jest o 800 m od Miedzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina i zaledwie 4,5 km od centrum Warszawy. Z lotniska nalezy kierowac sie w kierunku Warszawy jadac Zwirki i Wigury, nastepnie po 700 m skrecic w prawo w 17 ulice stycznia. Z dworca kolejowego W-wa Centralna nalezy kierowac sie w kierunku Placu Zawiszy po czym skrecic w lewo w Zwirki i Wigury i po 4 km skrecic w lewo w ulice 17 stycznia.

Księga gości

Dodaj wpis Hotel Airport Okecie Warszawa ****
Hotel Airport Okecie w Warszawie
Hotel Airport Okecie
Hotel Airport Okecie w Warszawie
Hotel Airport Okecie
Hotel Airport Okecie w Warszawie


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione