DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Wielkopolskie Hotele Konin Hotel Central Konin ***
       

Hotel Central Konin ***

Al. 1 Maja 13
62-510 Konin
Poniższe ceny zawierają do 40% rabatu, w zależności od wybranych przez Państwa terminów i rodzaju pokojów. Ceny te obowiązują jeżeli rezerwacja została dokonana poprzez tę stronę.

Hotel Central jest położony w centrum miasta, 0,2 km od głównego dworca kolejowego i dworca autobusowego.


Hotel Central w Koninie posiada 30 pokoi jedno- i dwuosobowych, wśród których wyróżnia się dwie kategorie: Lux i standard. Pokoje typu Standard posiadają aparaty telefoniczne umożliwiające połączenia międzynarodowe i TV Sat. Pokoje kategorii Lux są klimatyzowane i wyposażone dodatkowo w lodówki i tzw. minibary. Ponadto wszystkie pokoje posiadają komfortowo wyposażone łazienki ( wanny lub prysznic). Hotel Cental w Koninie dysponuje także dwoma apartamentami w stylu Modern i klasycznym ( z doskonale wyposażonymi kuchniami). Wnętrza są estetyczne i funkcjonalne zapewniające gościom maksimum wygody i intymności.


W godz. 6:30 - 10:00 w hotelowym drink barze serwowane jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego ( w cenie pokoju). W odległości około 100 m od hotelu posiadamy "Business Centre" - Klub "Hutnik". W budynku mieści się także restauracja, biura podróży i kantor wymiany walut. Hotel Cental dysponuje parkingiem strzeżonym.Księga gości

Dodaj wpis Hotel Central Konin ***
Hotel Central w Koninie
Hotel Central
Hotel Central w Koninie
Hotel Central
Hotel Central w Koninie


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione