DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Małopolskie Hotele Kraków Hotel Chopin Kraków ***
       

Hotel Chopin Kraków ***

ul. Przy Rondzie 2
31-547 Kraków
Poniższe ceny zawierają do 40% rabatu, w zależności od wybranych przez Państwa terminów i rodzaju pokojów. Ceny te obowiązują jeżeli rezerwacja została dokonana poprzez tę stronę.

Nowoczesny, doskonale zlokalizowany, zmodernizowany Chopin Hotel Cracow stanowi idealne rozwiązanie dla podróżujących w interesach oraz turystów indywidualnych. Stare Miasto i Rynek znajdują się w bliskiej odległości od Hotelu. Najstarszy Ogród Botaniczny oraz Obserwatorium Astronomiczne oddalone są od Chopin Hotel Cracow zaledwie o 200 metrów .

Wszystkie z 219 nowocześnie wyposażonych w pełni klimatyzowanych pokoi, dysponuje łazienką/WC, telefonem, bezprzewodowym internetem WiFi, telewizorem z programami satelitarnymi, a także radiem.

Profesjonalna obsługa, rodzinna atmosfera, wysoki standard pokoi oraz zielone otoczenie Hotelu sprawią, że Państwa pobyt w Krakowie stanie się niezapomnianym przeżyciem! Hotel Chopin położony jest blisko centrum miasta i najważniejszych zabytków. Dworzec kolejowy i autobusowy oddalone są od hotelu tylko parę minut drogi. Kraków to Europejskie miasto kultury i sztuki. Teatr im. Juliusza Słowackiego -miejsce teatralnej awangardy oraz Narodowy Teatr Stary -jedna z najstarszych scen teatralnych w Polsce zlokalizowane są w niewielkiej odległości od naszego Hotelu. Bieżący Repertuar jest zawsze dostępny w recepcji. Restauracja Chopin Hotel Cracow proponuje Państwu dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Niezapomniana atmosfera tego miejsca powoduje, że wszystkie podawane dania są niepowtarzalne i pełne kulinarnego kunsztu.Zabieganym proponujemy szybki 2 daniowy Business Lunch serwowany codziennie od 12.00 - 16.00. Doskonałe położenie Hotelu Chopin, szybki dojazd i nowoczesne wyposażenie pięciu sal konferencyjnych gwarantuje zawsze udane spotkanie, seminarium , konferencję lub bankiet. Nasze Centrum Konferencyjne posiada klimatyzację, bezpłatny Internet bezprzewodowy Wi-Fi oraz łącza telekomunikacyjne. Po pełnym zmęczenia dniu oczekuje na Państwa miła obsługa w barze, która do późnych godzin nocnych, w sposób profesjonalny jest w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Na terenie Hotelu Chopin w Krakowie znajduje się również Fitness studio, salon fryzjerski, kiosk z biżuterią oraz sklep z pamiątkami. Hotel Chopin w Krakowie oferuje Państwu: · 219 klimatyzowanych pokoi z łazienką/WC · pokoje dla osób niepełnosprawnych · pokoje dla niepalących · centrum odnowy biologicznej, fitness studio · 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych z łączami telekomunikacyjnymi i internetowymi · restaurację · bar · salon fryzjerski · kiosk z pamiątkami i gazetami · parking dozorowany · Internet bezprzewodowy Wi-FiKsięga gości

Dodaj wpis Hotel Chopin Kraków ***
Hotel Chopin w Krakowie
Hotel Chopin
Hotel Chopin w Krakowie


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione