DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Dolnośląskie Hotele Wrocław Hotel Europejski Wrocław ***
       

Hotel Europejski Wrocław ***

ul. Piłsudskiego 88
50-017 Wrocław

Hotel Europejski Wrocław *** to wyjątkowy hotel usytuowany w samym sercu Wrocławia. Wielkim atutem hotelu Europejskiego we Wrocławiu jest jego doskonałe położenie. Słynny Wrocławski Rynek oddalony jest zaledwie 500 metrów od hotelu. W okolicy nasi Goście znajdą mnóstwo restauracji, unikalnych knajpek i klubów tętniących życiem do późnych godzin nocnych. Teatr Muzyczny Capitol oraz największy i najbardziej znaczący Teatr Operowy w Polsce to tylko niektóre z atrakcji, które pozwolą na niesamowite doznania kulturalne. Wszystko to stwarza idealne warunki dla odpoczynku oraz aktywnego spędzenia czasu w mieście.


Hotel Europejski Wrocław oferuje noclegi w 94 komfortowych pokojach hotelowych. Wysoce wykwalifikowana obsługa w połączeniu z pięknymi wnętrzami pozwoli Państwu wspaniale wypocząć i poczuć się wyjątkowo.


W eleganckiej Restauracji Europejskiej hotelu Europejskiego Wrocław serwujemy dania, które zachwycą smakiem i finezją podania. Restauracja jest czynna codziennie w godzinach 7.00-10.00, 12.00 – 21.00.

Dodatkowo w hotelu Europejskim we Wrocławiu znajduje się Strefa Biznesu, gdzie znajdą Państwo wyjątkowo atrakcyjne warunki dla osób podróżujących biznesowo. Dyskretna elegancja, komfort oraz najwyższa jakość obsługi są gwarancją udanego spotkania w interesach.

W hotelu Europejskim Wrocław życzliwa obsługa w profesjonalny sposób zadba o spełnienie oczekiwań naszych Gości. Po wizycie będą Państwo pełni niezapomnianych wrażeń, odprężeni i na pewno gotowi, aby tu wrócić!


Hotel Europejski we Wrocławiu położony jest w samym centrum miasta, w pobliżu: dworca głównego PKP (300 m), dworca autobusowego (400 m), centrum handlowego Arkady Wrocławskie (250m), kina (Atom, Multikino, Warszawa – 250m), teatru muzycznego (100m) i węzła komunikacji miejskiej. Odległość od lotniska 10 km. Do rynku 10 minut spacerkiem.

Księga gości

Dodaj wpis Hotel Europejski Wrocław ***
Hotel Europejski we Wrocławiu
Hotel Europejski
Hotel Europejski we Wrocławiu
Hotel Europejski
Hotel Europejski we Wrocławiu


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione