DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Mazowieckie Hotele Warszawa Hotel Felix Warszawa ***
       

Hotel Felix Warszawa ***

ul. Omulewska 24
04-128 Warszawa

Best Western Hotel Felix Warszawa stwarza naszym gościom warunki zarówno do efektywnej pracy, jak i odpoczynku. Hotel Felix Warszawa oddaje do dyspozycji Gości 227 przestronnych, komfortowych i estetycznych pokoi. Hotel posiada także profesjonalne zaplecze konferencyjne, na które składają się 3 duże, nowocześnie wyposażone sale konferencyjne oraz 4 kameralne sale do prac warsztatowych.

Hotelowa restauracja Nova w hotelu Best Western Hotel Felix w Warszawie oferuje wyśmienite dania kuchni polskiej i kontynentalnej. Restauracja gotowa jest na przyjęcie 110 gości, dzięki czemu jest doskonałym miejscem na organizację wszelkiego typu imprez okolicznościowych, bankietów czy wesel. Proponujemy liczne propozycje relaksu po godzinach, takie jak doskonałe drinki w hotelowym Lobby Barze, bilard w klubie After Five, saunę czy letni ogródek grillowy.


Bardzo zależy nam na tym aby, po dniu wypełnionym zajęciami – czy to służbowymi, czy związanymi ze zwiedzaniem stolicy – każdy z naszych gości odnalazł w swoim hotelowym pokoju niezakłócony i przywracający siły wypoczynek. Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy pokój spełniał oczekiwania naszych gości. Do ich dyspozycji oddajemy 227 doskonale wyposażonych, jedno- i dwuosobowych pokoi o eleganckim wystroju i funkcjonalnym wyposażeniu - w standardzie LUX, PREMIUM LUX oraz STUDIO LUX.

Każdy pokój hotelowy wyposażony jest w telewizor, radio, telefon, suszarkę oraz bezpłatne łącze internetowe. Pokoje PREMUM LUX dodatkowo wyposażone są w zestaw do parzenia kawy i herbaty, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz pantofle po kąpieli.


Jeśli w swojej pracy dbają Państwo o pełen profesjonalizm, na pewno docenią Państwo Best Western Hotel Felix Warszawa  jako partnera w organizacji różnego rodzaju biznesowych spotkań. 

Best Western Hotel Felix Warszawa  dysponuje trzema salami konferencyjnymi:
•Sala konferencyjna Haga
•Sala konferencyjna Nicea
•Sala konferencyjna Bruksela

Sale konferencyjne wyposażone są w klimatyzację i oświetlonymi światłem dziennym, z możliwością zaciemnienia na czas projekcji. Każda z sal konferencyjnych może, w zależności od ustawienia, pomieścić maksymalnie od 70 do 150 osób i wyposażona jest w sprzęt nagłośnieniowy, bezprzewodowe łącze internetowe, odtwarzacz DVD,  flip-chart oraz ekran. Na zamówienie możemy także Państwu udostępnić profesjonalny projektor oraz dodatkowy sprzęt multimedialny.

Oprócz dużych sal konferencyjnych, Best Western Hotel Felix Warszawa  dysponuje pięcioma mniejszymi, kameralnymi salami szkoleniowo-warsztatowymi. W każdej z nich może jednocześnie pmieścić się około 15 osób.

Best Western Hotel Felix Warszawa dysponuje własnym strzeżonym parkingiem.

Obsługa hotelu może dostarczyć posiłki do pokoju w ramach usługi room service.

W sezonie letnim zapraszamy Państwa do ogródka, gdzie przy tradycyjnych polskich przysmakach z grilla oraz wyśmienitym piwie będą mogli Państwo znaleźć schronienie przed skwarem dnia.

W lobby recepcyjnym Best Western Hotel Felix Warszawa nasi Goście mogą skorzystać z kiosku internetowego. Na życzenie udostępniamy także faks i ksero.


Lokalizację hotelu Best Western Hotel Felix Warszawa na pewno docenią goście, którzy chcą odpocząć od zgiełku centrum stolicy, a przy tym mogą wygodnie i szybko dostać się do śródmieścia i innych warszawskich dzielnic.

Best Western Hotel Felix Warszawa znajduje się w odległości 5 km od Stadionu Narodowego i 3,6 km od Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska.

Księga gości

Dodaj wpis Hotel Felix Warszawa ***
Hotel Felix w Warszawie
Hotel Felix
Hotel Felix w Warszawie
Hotel Felix


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione