DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Wielkopolskie Hotele Brzoza Hotel Gasiorek Brzoza ****
       

Hotel Gasiorek Brzoza ****

ul. Bydgoska 34
86-061 Brzoza

Hotel Gąsiorek w Brzozie jest doskonałym miejscem zarówno do pracy jak i wypoczynku.

Oferujemy 80 miejsc noclegowych w nowoczesnych, wygodnych pokojach z łazienkami, TV Sat, telefonem, dobrze zaopatrzonym mini barkiem oraz dostępem do Internetu. Luksusowy apartament klasy Special składający się z przytulnej sypialni, przestronnego living roomu oraz komfortowej łazienki z jacuzzi gwarantuje naszym Gościom chwile relaksu w prawdziwie królewskich warunkach. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy równie eleganckie apartamenty klasy Exclusive.

W eleganckich, stylowych wnętrzach naszej restauracji można skosztować wykwintnych specjałów przygotowanych przez Szefa Kuchni. Zapraszamy na wyśmienite dania, wśród których są tradycyjne polskie potrawy oraz przysmaki kuchni europejskiej. Nasz drink bar oferuje bogaty wybór alkoholi, w szczególności win z całego świata. W weekendy nasi Goście mogą odpocząć przy dźwiękach kameralnej muzyki. Komfortowe, eleganckie i klimatyzowane wnętrza sprzyjają zarówno prywatnym, jak i służbowym spotkaniom. Hotel Gąsiorek w Brzozie oddaje do dyspozycji Gości dwie sale konferencyjne, liczące odpowiednio 20 i 60 miejsc, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Doświadczony personel z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze menu oraz organizacji wolnego czasu. Hotel Gąsiorek specjalizuje się również w organizacji przyjęć, spotkań firmowych, studniówek, wesel, cocktaili, bankietów oraz imprez na świeżym powietrzu. Oferujemy profesjonalne przygotowanie i kompleksową obsługę imprez każdego rodzaju. Akceptujemy płatność kartami kredytowymi.


Hotel Gąsiorek jest położony 12 km od centrum miasta, 300 m od głównej stacji kolejowej i głównej stacji PKS. Najbliższe lotnisko znajduje się - około 8 km od hotelu.

Księga gości

Dodaj wpis Hotel Gasiorek Brzoza ****
Hotel Gasiorek w Brzozie
Hotel Gasiorek
Hotel Gasiorek w Brzozie
Hotel Gasiorek
Hotel Gasiorek w Brzozie


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione