DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Podlaskie Hotele Białystok Hotel Gołębiewski Białystok ****
       

Hotel Gołębiewski Białystok ****

ul. Palacowa 7
15-064 Białystok
Poniższe ceny zawierają do 40% rabatu, w zależności od wybranych przez Państwa terminów i rodzaju pokojów. Ceny te obowiązują jeżeli rezerwacja została dokonana poprzez tę stronę.

Hotel Gołębiewski w Białymstoku usytuowany jest w samym centrum miasta, w pobliżu XVIII wiecznego, barokowego Pałacu Branickich, teatru, oraz pięknego Parku Miejskiego. Położenie obiektu blisko centrum kulturalnego oraz handlowego miasta spowodowało ukierunkowanie się oferty hotelowej ku profilowi konferencyjno - biznesowemu, ale bogata oferta rekreacyjna sprawia, że stanowi on również doskonałe miejsce relaksu i wypoczynku.


Kompleks hotelowy oferuje gościom: · 210 pokoi jedno- i dwuosobowych wyposażonych w telewizję satelitarną, telefon, WC, w tym: · 10 komfortowych apartamentów · 6 pokoi STUDIO (pokoje dwuosobowe połączone drzwiami) wielopoziomowy parking strzeżony (250 samochodów). Doba hotelowa trwa od 14.00 do 13.00.


Hotel Gołębiewski w Białymstoku jest doskonałym miejscem organizacji sympozjów naukowych, narad i szkoleń - ze względu na swoje położenie, bazę noclegową, zaplecze gastronomiczne i nabyte doświadczenie. Kompleks hotelowy posiada 10 wielofunkcyjnych sal mogących pomieścić do 700 osób, wyposażonych w doskonały sprzęt audiowizualny umożliwiający prowadzenie spotkań o określonym charakterze szkoleniowo-naukowym bądź też prezentacji marketingowych. Pomieszczenia konferencyjne wyposażone są również w system nagłaśniający, klimatyzację i możliwość zaciemnienia. Zapraszamy również do korzystania z pokoju biznesowego wyposażonego w szybkie łącze internetowe, telefon, komputer z drukarką. Naszych Gości zapraszamy do Restauracji Zielonej (220 miejsc) otwartej codziennie od 12.00 do 24.00. Restauracja serwuje potrawy regionalne, dania kuchni międzynarodowej oraz sushi. Specjalnością są potrawy flambirowane. W godz. 06.30 - 10.30 Restauracja Zielona proponuje śniadania w formie bufetu szwedziego. Klub Nocny (234 miejsca) zaprasza codziennie od 21.00. Przyjemna muzyka i miła atmosfera to niezaprzeczalne atuty udanego wieczoru. Goście hotelowi - wstep bezpłatny. W Kawiarni Patio codziennie polecamy znakomitą kawę, doskonałe desery i drinki. Dysponujemy salami balowymi łącznie na 1000 osób. Zapraszamy do organizacji bankietów, wesel i innych imprez okolicznościowych.Księga gości

Dodaj wpis Hotel Gołębiewski Białystok ****
Hotel Gołębiewski w Białymstoku
Hotel Gołębiewski
Hotel Gołębiewski w Białymstoku
Hotel Gołębiewski
Hotel Gołębiewski w Białymstoku


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione