DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Wielkopolskie Hotele Poznań Hotel Green Komorniki Poznań ****
       

Hotel Green Komorniki Poznań ****

Jeziorna 1A
Komorniki
Poniższe ceny zawierają do 40% rabatu, w zależności od wybranych przez Państwa terminów i rodzaju pokojów. Ceny te obowiązują jeżeli rezerwacja została dokonana poprzez tę stronę.

Green Hotel usytuowany jest w Komornikach, przy trasie Wrocław - Poznań, zaledwie 2 km od zjazdu z autostrady A2 Berlin - Warszawa. Jednocześnie tylko 12 km dzieli Green Hotel od centrum Poznania, Portu Lotniczego Ławica, zabytków Starego Miasta oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dogodne położenie uatrakcyjnia bezpośrednie sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego i Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Green Hotel w Komornikach cieszy się uznaniem i zaufaniem wielu Gości. Gwarancję najwyższego poziomu i kultury świadczonych usług potwierdza "Polskie Zrzeszenie Hoteli", rekomendujące nasz hotel do standardu czterech gwiazdek. Dodatkowym zobowiązaniem jest dla nas członkostwo w elitarnej grupie "Polish Prestige Hotels & Resorts", obejmującej ponad 30 najlepszych obiektów w Polsce. Nasz obiekt jest ponadto laureatem tak cennych wyróżnień jak, m.in. "Złoty trzos", "Złoty dzwonek", czy zaszczytnego godła "Wymarzony Ośrodek Szkoleniowo - Konferencyjny". W 2003 roku Green Hotel otrzymał "Europejski Certyfikat Jakości", przyznawany przez European Institute of Quality. Najwyższy już czas, abyśmy zaprosili Państwa do Green Hotelu... Pierwsze "dzień dobry", pierwszy uśmiech i gościnne powitanie napotkają Państwo w Recepcji, która jest prawdziwym "sercem naszego hotelu". Tutaj miłe i uśmiechnięte recepcjonistki, pomogą Państwu sprawnie wypełnić wszelkie formalności, aby już za chwilę móc zaczerpnąć relaksu po podróży, w jednym z naszych przytulnie urządzonych pokoi. Zapraszamy! Green Hotel - Jedyne takie miejsce...


Green Hotel w Komornikach to nowoczesny, w pełni klimatyzowany obiekt, dysponujący 43 luksusowymi pokojami wraz z łazienkami. Nasze pełne ciepłych, słonecznych barw pokoje urządziliśmy przestronnie, przytulnie i komfortowo, aby dać Państwu możliwość pełnej regeneracji sił. Dla wygody naszych Gości wszystkie pokoje wyposażyliśmy w minibary, TV-SAT oraz telefon z możliwością połączenia z Internetem. Zatroszczyliśmy się o interesujące wydawnictwa o Polsce i naszym regionie. Zadbaliśmy też o Kartę Win i Kartę Menu, aby odpoczywając wygodnie w pokoju, mogli Państwo jednocześnie cieszyć się wyjątkowym smakiem potraw, serwowanych przez nasz room service.


Organizacji różnorodnych konferencji, szkoleń, imprez motywacyjnych bądź integracyjnych, sprzyja przede wszystkim otoczenie Green Hotelu, uchodzące za "zielone płuca" targowego Poznania. Wykwintna kuchnia jest dzięki temu serwowana nie tylko w Restauracji, ale również w malowniczej, leśnej scenerii Parku Grillowego. Po zakończonym wysiłku umysłowym śmiało można tu również pogimnastykować ciało. To zaś za sprawą niespotykanych w innych poznańskich hotelach atrakcji takich jak: basen z sauną, kort tenisowy, strzelnica sportowa w Parku Grillowym, strzelnica pneumatyczna, czy sąsiadującym z hotelem trawiastym boiskiem sportowym. W ciepłe, letnie wieczory, zapraszamy do Restauracji Grillowej, malowniczo położonej w Parku Green Hotelu. To idealne miejsce do organizacji grill-party, ognisk, biesiad czy pikników... Polecamy Państwu spory wybór wieczorów tematycznych. Naszym Gościom proponujemy Salę Bankietową, na której organizujemy uroczyste bankiety stojące i zasiadane, koktajle, a także rodzinne imprezy okolicznościowe. Na Państwa życzenie skomponujemy specjalne menu, gdzie suto zastawiony bufet kusić będzie swoim wyglądem i wprawi w doskonały nastrój. Zadbamy o wszelkie dodatkowe szczegóły imprezy. Wszystkich Gości lubiących grę w billard, dobrą muzykę, zabawę i taniec, zapraszamy do naszego Klubu Hotelowego. Nastrojowe wnętrze, doskonałe trunki serwowane przez Zwycięzców Konkursów Barmańskich Polish Prestige Hotels oraz doświadczona obsługa, stworzą niepowtarzalną atmosferę wieczoru. Wyjątkowe położenie Green Hotelu, pomiędzy ruchliwym, pochłoniętym biznesem i mówiącym wieloma językami Poznaniem, a pełnym naturalnej harmonii lasów i jezior Wielkopolskim Parkiem Narodowym, sprawia przybywającym tu Gościom nieoczekiwaną niespodziankę. Green Hotel w Komornikach, łącząc w sobie zalety obiektu konferencyjnego i wypoczynkowego, zapewnia różnorodną bazę rekreacyjną, wzbogaconą naprawdę wyjątkowymi pomysłami w Parku Narodowym... Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy basen z hydro-masażami, saunę, solarium, kort tenisowy, bilard oraz jako jedyny hotel w Poznaniu nową strzelnicę pneumatyczną. Niepowtarzalne wrażenie, dreszczyk emocji i to nie tylko u mężczyzn wzbudza strzelnica w Parku Grillowym w której zajęcia prowadzone są pod okiem wytrawnego instruktora. Dodatkowo, tuż przy hotelu znajduje się w pełni wymiarowe, trawiaste boisko sportowe, z którego korzystają nie tylko piłkarze Lecha Poznań, ale także kluby zagraniczne, m.in. Werderu Brema, Herthy Berlin, Tereku Grozny, czy Girondins Bordeaux Osobom preferującym jogging i wycieczki rowerowe polecamy okoliczne szlaki i trasy rowerowe, a dla najbardziej spragnionych przygód, organizujemy przejażdżki bryczkami (z pochodniami i muzyką), do pobliskiej Wieży Bierbaumów - doskonałego punktu widokowego na Jezioro Góreckie - najbardziej malowniczo położone w całej Wielkopolsce.


Hotel Green położony jest 10 km od centrum miasta Poznań, 10 km od głównej stacji kolejowej i 13 km od głównej stacji PKS. Z dworca PKP Poznań liniami autobusowymi nr. 117 i 103-ul. Głogowską należy jechać w kierunku na Wrocław, trasą A2; 10 km po linii prostej. Lotnisko znajduje się 10 km od hotelu.

Księga gości

Dodaj wpis Hotel Green Komorniki Poznań ****
Hotel Green Komorniki w Poznaniu
Hotel Green Komorniki
Hotel Green Komorniki w Poznaniu
Hotel Green Komorniki
Hotel Green Komorniki w Poznaniu


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione