DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Wielkopolskie Hotele Piła Hotel Gromada Piła ***
       

Hotel Gromada Piła ***

Al. Piastow Av, 15
64-920 Piła
Poniższe ceny zawierają do 40% rabatu, w zależności od wybranych przez Państwa terminów i rodzaju pokojów. Ceny te obowiązują jeżeli rezerwacja została dokonana poprzez tę stronę.

Hotel Gromada w Pile jest nowoczesnym hotelem, funkcjonującym według czterogwiazdkowego standardu. Wysoka klasa eksploatacyjna potwierdzona jest dyplomem rekomendacyjnym Polskiego Zrzeszenia hoteli i licznymi wyróżnieniami branżowymi.

Hotel Gromada w Pile dysponuje komfortowo wyposażonymi 324 miejscami noclegowymi w 4 apartamentach, 100 jednoosobowych i 108 dwuosobowych pokojach z łazienkami.

Na gości zawsze życzliwie oczekuje wysoko wykwalifikowany personel recepcyjny oraz restauracja z 2 aneksami bankietowymi, kawiarnia, bar kawowy, aperitif-bar i klub nocny. Dodatkowe potrzeby gości spełnia sieć sklepów z upominkami, wyrobami rękodzielniczymi, kosmetykami, luksusową odzieżą i kwiatami. Relaks zapewnia możliwość korzystania z sauny, masażu, sali gimnastycznej i siłowni. Hotel Gromada dysponuje również zakładem fryzjerskim, gabinetem kosmetycznym, solarium oraz strzeżonym parkingiem (również dla autokarów). Posiada również wielofunkcyjną salę konferencyjną (120 miejsc) z dobrze wyposażonym studiem nagrań i projekcji filmów televideo.Hotel Gromada w Pile jest również pierwszym i jak dotąd jedynym hotelem w Polsce w pełni przystosowanym do obsługi osób niepelnosprawnych, w tym poruszajacych się na wózkach inwalidzkichKsięga gości

Dodaj wpis Hotel Gromada Piła ***
Hotel Gromada w Pile
Hotel Gromada
Hotel Gromada w Pile
Hotel Gromada
Hotel Gromada w Pile


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione