DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Mazowieckie Hotele Zegrze Południowe Hotel 500 Zegrze Zegrze Południowe **
       

Hotel 500 Zegrze Zegrze Południowe **

ul. Warszawska 31
05-091 Zegrze Południowe

Hotel 500 zlokalizowany jest w Zegrzu Południowym, na północny-wschód od Warszawy, zaledwie 25 km od centrum miasta. Malowniczo położony nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego ma własną plażę, molo i przystań dla sprzętu wodnego. Do niedawna Zegrze postrzegane było wyłącznie jako miejsce weekendowego wypoczynku warszawiaków, jednak za sprawą Hotelu 500 stało się także ośrodkiem turystyki biznesowej. W hotelu do dyspozycji gości jest elegancka restauracja, słynąca z wyśmienitej i wyszukanej kuchni, cocktail bar, a w okresie letnim, taras widokowy i wioska grillowa. Dla bezpieczeństwa Gości zapewniamy nieodpłatnie obszerny, dozorowany parking. Ogromnym atutem hotelu jest profesjonalna, miła i dyskretna obsługa, czująca potrzeby swoich Gości i dbająca o niezapomniane wrażenia z pobytu w progach naszego hotelu.

Hotel dysponuje 134 pokojami, łącznie mogąc pomieścić nawet 271 osób. W każdym pokoju jest łazienka, TV Sat i telefon, internet (łącze modemowe). Część pokoi z przepięknym widokiem na Zalew. Trzy pokoje (rodzinne) przystosowane są dla osób niepełnosprawnych.

Hotel 500 specjalizuje się w turystyce biznesowej oferując pełen zakres usług związanych z organizacją wszelkiego rodzaju spotkań: konferencji, sympozjów i szkoleń. Do dyspozycji Klientów jest 12 różnej wielkości sal od 30 do 100-metrowych. Jednak możliwość łączenia niektórych pomieszczeń pozwala na osiągnięcie powierzchni nawet 250-metrowych. Wszystkie sale mają dostęp światła dziennego i wyposażone są w niezbędny sprzęt potrzebny do obsługi profesjonalnych spotkań biznesowych, podczas których zapewniamy także pełną obsługę gastronomiczną. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty usług cateringowych, które świadczymy we własnych salach bankietowych, w plenerze na terenie hotelu, na własnej plaży lub w innym wskazanym przez Państwa miejscu. Duży wybór sal o zróżnicowanej powierzchni oraz możliwość ich łączenia pozwalają na organizowanie dowolnych imprez, począwszy od kameralnych spotkań rodzinnych, aż do dużych bankietów i bali. Chętnie też przyjmujemy zlecenia na różnego rodzaju imprezy integracyjne i motywacyjne: ogniska, pikniki, garden party, zawody sprawnościowe, a zimą kuligi. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł na ciekawe spędzenie czasu, dbając aby nasze imprezy miały swój oryginalny klimat dostosowany do okoliczności i oczekiwań naszych Gości. W naszej ofercie między innymi: · bankiety · ogniska · występy artystów · koncerty muzyki poważnej · żeglowanie połączone z nauką · przejażdżki bryczkami lub kuligi · pokazy kaskaderskie · jazda konna · wyprawa do karczmy staropolskiej · paint ball · szkoła przetrwania Położenie hotelu nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego dają prawie nieograniczone możliwości uprawiania turystyki i sportów wodnych. Hotel sprzyja w tym swoim Gościom udostępniając sprzęt wodny oraz rowery górskie. Dużą atrakcją jest także możliwość korzystania z pola golfowego w pobliskim Rajszewie. W okresie zimowym lub w niepogodę zachęcamy naszych Gości do korzystania z sauny lub hotelowego fitness clubu. Zalew Zegrzyński to sztuczny zbiornik wodny o powierzchni 33 km2 u zbiegu Narwi i Bugu. Utworzony w 1962 r przez zaporę na Narwi w Dębem (wys. zapory 24m) jest jedną z ważniejszych atrakcji turystycznych Mazowsza. To przede wszystkim miejsce wypoczynku. Szacuje się, że każdego lata po Zalewie pływa około 1500 jachtów i żaglówek - to wspaniałe miejsce do uprawiania żeglarstwa. Co roku organizowanych jest tu kilkanaście imprez regatowych, w których uczestniczą najlepsi polscy żeglarze. Tu rozpoczynał swoją karierę Mateusz Kusznierewicz. Zimą, kiedy wody Zalewu zamarzają, pojawiają się bojery. Czyste wody i niewielka głębokość sprawiają, że Zalew Zegrzyński to także raj dla wędkarzy. Można tu łowić leszcze, karpie, płocie, krąpie, sandacze, szczupaki, okonie i sumy. Te ostatnie mają tu dobre warunki wzrostu - wędkarski rekord wynosi 74,5 kilograma. Najlepsze łowiska znajdują się przy ujściach Narwi, Bugu i Rządzy, a także w okolicach mostu w Zegrzu i zapory w Dębem.


Hotel 500 jest położony na południowym brzegu Zalewu Zegrzyńskiego, 30 km od centrum Warszawy (ok. 25 minut jazdy samochodem- kierunek Suwałki), 30 km od Dworca Warszawa Centralna. Do hotelu można dojechać autobusami komunikacji podmiejskiej w kierunku Serocka. Odległości: · lotnisko 40 km - Warszawa-Okecie · dworzec kolejowy 7 km - Legionowo · dworzec autobusowy 28 km - Warszawa Stadion

Księga gości

Dodaj wpis Hotel 500 Zegrze Zegrze Południowe **
Hotel 500 Zegrze w Zegrzu Południowym
Hotel 500 Zegrze
Hotel 500 Zegrze w Zegrzu Południowym


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione