DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Wielkopolskie Hotele Poznań Hotel Ibis Poznań **
       

Hotel Ibis Poznań **

Kazimierza Wielkiego 23
61-863 Poznań

Hotel Ibis położony w jednym z najładniejszych miast Polski spełnia najwyższe wymagania. Naszym gościom oddajemy do dyspozycji 292 miejsca noclegowe w 146 komfortowych pokojach, wyposażonych w łazienkę, prysznic, telefon i telewizję satelitarną umożliwiającą oglądanie programów w kilku językach. Hotel Ibis w Poznaniu posiada również pokoje dla niepalących, windy, wyposażenie dla osób niepełnosprawnych i dostęp do Internetu.


Udostępniamy sale bankietowe oraz 2 profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne przystosowane do organizowania różnego typu spotkań, szkoleń czy konferencji. Nasza restauracja serwuje wyśmienite śniadania, obiady i kolacje. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo. Zapraszamy też do naszego snack baru, gdzie serwujemy przekąski 24 godziny na dobę. Dysponujemy również bezpłatnym podziemnym garażem oraz sejfem depozytowym. Nasza recepcja oferuje fachową obsługę 24 godziny na dobę. W 15 minut rozwiązujemy wszelkie problemy wynikające z naszej winy. Prowadzimy obsługę również w języku angielskim, niemieckim i francuskim.


Odległość od najbliższego lotniska Ławica wynosi 10 km. Hotel Ibis znajduje się 500 m od centrum miasta, 3 km od dworca PKP i 2 km od dworca PKS. Do Hotelu Ibis z dworca PKP dojeżdżają tramwaje numer 6 i 12 w kierunku ronda Rataje. Z lotniska należy wsiąść w autobus nr 78 do ronda Kaponiera, a następnie tramwaj nr 5 lub 13 w kierunku ronda Rataje.

Księga gości

Dodaj wpis Hotel Ibis Poznań **
Hotel Ibis w Poznaniu
Hotel Ibis
Hotel Ibis w Poznaniu


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione