DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Małopolskie Hotele Kraków Hotel Ibis Centrum Kraków **
       

Hotel Ibis Centrum Kraków **

ul. Syrokomli 2
30-102 Kraków

Hotel Ibis Centrum w Krakowie położony jest w centrumKrakowa w bliskim sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu i Starego Miasta. Naszym gościom oddajemy do dyspozycji 350 miejsc noclegowych w 175 klimatyzowanych, komfortowych pokojach, wyposażonych w łazienkę, prysznic, telefon i telewizję satelitarną umożliwiającą oglądanie programów w różnych językach. Hotel Ibis Centrum w Krakowie posiada również pokoje dla niepalących, windy i dostęp do Internetu.


Nasza restauracja L` Estaminet serwuje wyśmienite śniadania, obiady i kolacje. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo. Śniadania podajemy w formie bufetu szwedzkiego od godz. 6.30 do 10.00. Wczesne śniadanie serwujemy już od godz. 4.30 rano. Zapraszamy również serdecznie do naszego baru Le Comptoir. Dysponujemy również garażem podziemnym oraz sejfem depozytowym. Dla naszych gości organizujemy wycieczki zarówno poKrakowie jak i poza miasto. Lokalizacja hotelu jest atrakcyjna ze względu na sąsiedztwo wielu zabytkowych obiektów jak również na dogodny i szybki dojazd na lotnisko Balice.


Odległość od najbliższego lotniska Balice wynosi 15 km. Hotel Ibis Centrum w Krakowie znajduje się 500 m od centrum miasta, 5 km od dworca PKP i 5 km od dworca PKS. Dojazd do Hotelu Ibis Centrum obrazuje załączona mapa.

Księga gości

Dodaj wpis Hotel Ibis Centrum Kraków **
Hotel Ibis Centrum w Krakowie
Hotel Ibis Centrum
Hotel Ibis Centrum w Krakowie


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione