DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Małopolskie Hotele Zakopane Hotel LITWOR Zakopane ****
       

Hotel LITWOR Zakopane ****

Krupowki 40
34-500 Zakopane

Hotel Litwor to jedyny cztero gwiazdkowy obiekt na terenie Zakopanego i okolic. Położony w samym sercu Zakopanego, przy najpopularniejszym polskim deptaku - ulicy Krupówki, obok parku. Jednorazowo może przyjąć 130 osób w luksusowo wyposażonych pokojach z balkonem i widokiem na góry. Hotel Litwor w Zakopanem jest przyjazny dla gości niepełnosprawnych (specjalnie przystosowane pokoje, winda). Uczestniczymy w organizacji i obsłudze konferencji, zjazdów i szkoleń. Obiekt posiada bogate zaplecze gastronomiczne i rekreacyjne.


Hotel Litwor oferuje 130 miejsc w 55 luksusowo wyposażonych pokojach z balkonem i widokiem na góry. Struktura pokoi jest następująca: · 6 apartamentów · 44 pokoje dwuosobowe ( w tym 33 pokoje z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedyńczym oraz · 1 pokój z dwoma pojedyńczymi łóżkami) · Możliwość łączenia pokoi w studio ( 2+ 3). Nasze pokoje wyposażone są w: · Telefon · Mini bar · TV SAT, radio · Sejf · Suszarkę · Podgrzewaną podłoga w łazienkach


Do dyspozycji naszych gości: restauracja Polska, piwnica regionalna Krakowiacy i Górale, grill bar, drink bar, kawiarnia. Oferujemy szwedzki stół przy śniadaniu, wybór menu przy obiado kolacji, extra menu dla wegetrian. Wszystkich gości zapraszamy do spędzenia wspólnego czasu w drink barze. Tu po dniu pełnych wrażeń i pracy będą mogli Państwo oddać się relaksowi w gronie przyjaciół i przy muzyce. Oferujemy szeroki wybór wysokogatunkowych trunków. Nastrój klubu sprawi, że do wieczorów w nim spędzonych będą Państwo często wracać myślami. Hotel Litwor posiada klimatyzowaną salę konferencyjna o powierzchni 168 m2 dla 200 osób (dzielona na dwie mniejsze), wyposażoną w nowoczesny sprzęt do prezentacji audiowizualnej z nagłośnieniem i możliwością transmisji obrad do pokoi. Organizujemy i obsługujemy narady kadry zarządzającej, spotkania biznesowe, konferencje, bankiety i imprezy okolicznościowe. Posiadamy profesjonalne wyposażenie konferencyjne. Zapraszamy do skorzystania z kortów tenisowych, centrum odnowy biologicznej z basenem, jaccuzi, solarium, siłownią, sauną fińską i turecką. Organizujemy wycieczki do i poza miasto. Posiadamy garaże podziemne z parkingami.


The hotel is in the city centre, about 2 km away from the main railway and bus station. Its possible to take a taxi driving straight to the hotel.

Księga gości

Dodaj wpis Hotel LITWOR Zakopane ****
Hotel LITWOR w Zakopanem
Hotel LITWOR


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione