DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Mazowieckie Hotele Warszawa Hotel Logos Warszawa *
       

Hotel Logos Warszawa *

Wybrzeze Kosciuszkowskie 31/33
00-379, Warszawa
Poniższe ceny zawierają do 40% rabatu, w zależności od wybranych przez Państwa terminów i rodzaju pokojów. Ceny te obowiązują jeżeli rezerwacja została dokonana poprzez tę stronę.

Do Hotelu Logos w Warszawie mamy zaszczyt zaprosić turystów z całego świata. Mamy nadzieję, że wspaniała atmosfera, miła, profesjonalna obsługa i smaczne "domowe dania" będą gwarantem dobrego wypoczynku w naszym Hotelu. Hotel Logos usytuowany jest na lewym brzegu Wisły w sąsiedztwie Starego Miasta. Niedaleko stąd do Starego Rynku wraz z jego atrakcjami. Naszymi atutami są: - wspaniała lokalizacja, - profesjonalna obsługa, - domowa polska kuchnia, - niskie ceny

Do dyspozycji Gości oddajemy 86 pokoi jednoosobowych oraz 51 pokoi dwuosobowych, a także 4 sale konferencyjne wraz z częścią gastronomiczną. Nasz hotel to doskonałe miejsce do organizacji kameralnych sympozjów, szkoleń czy konferencji. Do Hotelu Logos w Waszawie zapraszamy turystów z całego świata. Mamy nadzieję, że wspaniała atmosfera, miła, profesjonalna obsługa i smaczna kuchnia sprawią, że zechcą Państwo do nas wrócić.


Położenie Hotelu przy Wisłostradzie (trasa E-7) w dzielnicy Powiśle, pomiędzy nowym Mostem Świętokrzyskim i Mostem Poniatowskiego w odległości ok. 2 km od Dworca Centralnego i ok. 9 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie - to dogodne miejsce, pozwalające na połączenie pobytu z aktywnym zwiedzaniem stolicy. Dojazd środkami komunikacji miejskiej: autobusem 185 do Wybrzeża Kościuszkowskiego, 118, 128, 155, 318 do ul. Dobrej, 175 i 180 do Nowego Światu, tramwajem 4, 32, 24, 25 do Mostu Poniatowskiego.

Księga gości

Dodaj wpis Hotel Logos Warszawa *
Hotel Logos w Warszawie
Hotel Logos


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione