DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Małopolskie Hotele Zakopane Nosalowy Dwor Zakopane
       

Nosalowy Dwor Zakopane

ul. Balzera 21d
34-500 Zakopane

Nosalowy Dwór to jeden z najciekawszych architektonicznie obiektów drewnianych Zakopanego w nowatorski sposób łączący tradycje stylu zakopiańskiego z nowoczesnością. To idealne miejsce na rozmowę z przyjaciółmi i degustację smakołyków górskiej kuchni. Miła i profesjonalna obsługa zyskuje coraz więcej stałych klientów, korzystających z gościnności Nosalowego Dworu. Nie bez znaczenia jest również fakt, że to miejsce żyje historią polskiego sportu. Puchary, zdjęcia i pamiątki to nieprzypadkowy element dekoracyjny związany z osobą Ewy Grabowskiej-Gaczorek - mistrzyni Europy oraz wielokrotnej mistrzyni Polski w narciarstwie alpejskim, która jest wraz z mężem właścicielką Nosalowego Dworu.

W luksusowo wyposażonych pokojach 1 i 2-osobowych, apartamentach i studiach jednorazowo możemy przyjąć 75 osób. W każdym pokoju znajduje się TV-SAT, telefon (łącza internetowe), w łazienkach podgrzewana podłoga, suszarka. Goście ze zwierzętami domowymi mile widziani. Hotel jest przyjazny dla gości niepełnosprawnych (specjalnie przystosowane pokoje, winda).

Restauracja przygotowuje różnorodne, wyśmienite potrawy - również regionalne. Potrawy przyrządzamy w obecności gości, proponujemy indywidualny wybór surówek przy bufecie, stół szwedzki przy śniadaniu, wybór menu przy obiadokolacji, ekstra menu dla wegetarian. Wieczorem przygrywa kapela góralska. Nasza restauracja stara się łączyć tradycyjną polską kuchnię z popularnymi potrawami, których pozycja na polskim stole jest ugruntowana. Nie są nam też obce kuchnie innych narodów. Staramy się, aby nasi goście czuli się w restauracji "Nosalowy Dwór" jak w domu. Doskonale przygotowana kadra pracowników pozostaje do Państwa dyspozycji i jest gotowa spełnić każde Wasze oczekiwanie. Nosalowy Dwór dysponuje doskonale wyposażonymi salami konferencyjnymi, które są w stanie sprostać najbardziej wyrafinowanym potrzebom. Każda z sal jest doskonale wyposażona między innymi w: - mikrofony z sytemem nagłaśniającym; - ekran; - rzutnik pisma; - flipchart; - wskaźnik laserowy; - magnetowid; - telewizor; - rzutnik multimedialny; - nielimitowany dostęp do internetu; W przypadku jednoczesnego korzystania z pakietu usług hotelowch udostępnienie sal konferencyjnych jest BEZPŁATNE Aby umilić naszym gościom czas oferujemy dodatkowe atrakcje. Do dyspozycji naszych gości oferujemy: saunę, solarium, jacuzzi, siłownia, kącik zabaw dla dzieci, bar, kawiarnię. Dodatkowo zapewniamy miejsce na parkingu a w zimie miejsce na sprzęt narciarski. Ponadto zajmujemy się również organizacją czasu poza hotelem. Wynajem kortów tenisowych i szkoła tenisowa.


Nosalowy Dwór znajduje się w południowej części miasta, u stóp góry o nazwie Nosal. Oznaczony na mapie dojazd prowadzi ulicami: Kasprowicza, Chramcówki, Jagiellońska, Chałubińskiego, Droga na Bystre. W czasie przejazdu przez Zakopane mijamy trzy ronda: "kompaktowe" przy wjeździe do miasta, obok dworca PKP i przed Kuźnicami; pierwsze dwa opuszczamy drugim zjazdem, ostatnie - trzecim. Można też ominąć miasto i, nie wjeżdżając do Zakopanego, w dzielnicy Ustup, tuż przed stacją benzynową PKN Orlen skręcić w lewo pod wiadukt kolejowy. Dalej prosto przez dzielnicę Olcza dojechać do Bystrego, skąd do Nosalowego Dworu są już dwa kroki...

Księga gości

Dodaj wpis Nosalowy Dwor Zakopane
Hotel Nosalowy Dwor w Zakopanem
Hotel Nosalowy Dwor
Hotel Nosalowy Dwor w Zakopanem
Hotel Nosalowy Dwor
Hotel Nosalowy Dwor w Zakopanem


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione