DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Mazowieckie Hotele Warszawa Hotel Patron Warszawa
       

Hotel Patron Warszawa

Al. Dzieci Polskich 20
04-736 Warszawa

Hotel Patron w Warszawie istnieje od grudnia 1978 r., początkowo jako Hotel dla Matki z Dzieckiem przy Centrum Zdrowia Dziecka, a od sierpnia 2002 jako hotel Patron, dostępny dla szerokiego grona gości krajowych i zagranicznych. Usytuowanie z dala od zgiełku miasta, w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego stwarza idealne warunki do pracy, nauki i wypoczynku. Zapraszamy firmy do organizowania szkoleń, sympozjów i konferencji oraz turystów indywidualnych i grupy. Szczególnie serdecznie zapraszamy grupy szkolne, dla których przewidujemy specjalne zniżki.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 250 pokoi 1-, 2- i 3-osobwych, w tym pokoje o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i balkonem, z aneksem kuchennym lub czajnikiem elektrycznym. Większość pokoi jest wyposażona w lodówki i radioodbiorniki, na życzenie - telewizor.

Goście mają do swojej dyspozycji: sklepik, salon fryzjerski, salę telewizyjną i parking strzeżony a na terenie Centrum Zdrowia Dziecka - 2 stołówki, bufety, bankomat, agencję pocztową, kiosk, aptekę, kryty basen, saunę, siłownię, korty tenisowe, 2 sale konferencyjne ( na 70 i 180 osób ) z kompletnym wyposażeniem. Akceptujemy płatność kartami kredytowymi.


Hotel Patron znajduje się 18 km od centrum miasta, 18 km od głównej stacji kolejowej i 20 km od głównej stacji PKS. Lotnisko jest 25 km od hotelu. Dogodny dojazd autobusami miejskimi: z Dworca Centralnego - 525 i 359, z Dworca Wschodniego - 147, oraz autobusem 125, można dojechać także pociągiem do stacji Warszawa-Międzylesie. Na życzenie zapewniamy transfery z lotniska. Osobom podróżującym własnym samochodem lub grupom autokarowym gwarantujemy miejsca na parkingu przy hotelu.

Księga gości

Dodaj wpis Hotel Patron Warszawa
Hotel Patron w Warszawie
Hotel Patron
Hotel Patron w Warszawie
Hotel Patron
Hotel Patron w Warszawie


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione