DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Mazowieckie Hotele Warszawa Hotel Powisle Warszawa **
       

Hotel Powisle Warszawa **

Szara 10a
00-420 Warszawa

Serdecznie zapraszamy gości indywidualnych i grupy zorganizowane do naszego hotelu Powiśle **. Hotel Powiśle położony jest w Śródmieściu, blisko Wisły, w strefie parku, przy trakcie spacerowym z Łazienek Królewskich do Starego Miasta. W pobliżu hotelu znajdują się: Sejm, Urzędy Centralne, Ambasada USA i Ośrodek Sportowy Torwar. Dojazd z Dworca Centralnego do hotelu zajmuje ok. 7 minut.


Oferujemy 138 miejsc w pokojach jedno i dwuosobowych z pełnym węzłem sanitarnym. W pokojach jest TV, radio i telefon. Posiadamy także apartament. Polecamy kawiarnię hotelową, gdzie można zjeść tanio, smacznie i zdrowo. Śniadania wliczamy w cenę noclegu.


Dysponujemy również salami konferencyjnymi i seminaryjnymi mogącymi pomieścić od 12 do 300 osób. Naszą specjalnością jest obsługa kursów, szkoleń, kongresów, konferencji , bankietów i imprez okolicznościowych. Nasi goście mogą skorzystać z parkingu dozorowanego. Akceptujemy karty redytowe: VISA, Visa Electron, Master Card, Maestro. Zapewniamy fachową i profesjonalną obsługę.


Hotel Powiśle jest oddalony 5 minut jazdy samochodem od centrum. Można dojechać autobusami 107, 108, 162 i 171.

Księga gości

Dodaj wpis Hotel Powisle Warszawa **
Hotel Powisle w Warszawie
Hotel Powisle
Hotel Powisle w Warszawie
Hotel Powisle


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione