DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Mazowieckie Hotele Warszawa Hotel Sobieski Warszawa ****
       

Hotel Sobieski Warszawa ****

Plac Artura Zawiszy 1
02-025 Warszawa

Charakterystyczna bryła i kolorowa fasada Hotelu Jan III Sobieski są powszechnie rozpoznawalnym elementem architektury Warszawy i zarazem elegancką wizytówką Ochoty. Czterogwiazdkowy Hotel Jan III Sobieski w Warszawie został zaprojektowany i wykonany przez zespół polsko-austriacki, a pierwszych gości przyjął w 1992 roku. Wspólnym akcentem historycznym łączącym oba kraje jest postać Króla Jana III Sobieskiego – wybitnego polityka, który odniósł wielkie zwycięstwo w odsieczy wiedeńskiej. Przyjęcie imienia Patrona obliguje Hotel do utrzymania królewskiej obsługi i kultywowania rodzimej tradycji, w tym tak silnie osadzonej w niej staropolskiej gościnności.


Hotel Jan III Sobieski w Warszawie oferuje 427 komfortowo wyposażonych pokoi, w tym 118 pokoi z bezpośrednim dostępem do Internetu. Pokoje wyposażone są w: · klimatyzację, · pełne zabezpieczenie przeciwhałasowe, · mini-bar, · programy telewizji satelitarnej i kanały radiowe, · płatną TV, · bezpośrednie połączenia telefoniczne, · potrójny system zabezpieczający zamki, · możliwość otwierania wszystkich okien, · suszarki w łazienkach, · dodatkowe sejfy w pokojach na 7 piętrze oraz we wszystkich apartamentach. Nasz hotel oferuje także Gościom możliwość wyboru pokoi na piętrach dla niepalących oraz z widokiem na wewnętrzny ogród. Posiadamy następujące kategorie pokoi gościnnych: · 60 pokoi jednoosobowych Standard, · 247 pokoi o podwyższonym standardzie Superior, · 50 pokoi Superior Business, · 28 pokoi specjalnych Premium, w tym 4 pokoje dla osób niepełnosprawnych, · 41 apartamentów Suite, · 1 reprezentacyjny, dwupoziomowy · Apartament Królewski / Royal Suite.


Hotel Jan III Sobieski w Warszawie dysponuje siedmioma klimatyzowanymi salami konferencyjno-bankietowymi przystosowanymi do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Pomieszczenia wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt techniczny i audiowizualny, odpowiadający wszelkim potrzebom naszych klientów. Posiadamy także pięć mniejszych pokoi, idealnych na zorganizowanie kameralnych spotkań. Sale bankietowe w połączeniu z restauracją tworzą eleganckie, oryginalne pod względem architektonicznym miejsce o łącznej powierzchni 900m2. Restauracja Marysieńka Otwarta od 6:30 do 10:30 w porze śniadań i od południa do 22:30, kiedy serwowane są lunche i kolacje; może pomieścić do 200 osób. Oryginalne i eleganckie wnętrze restauracji Marysieńka stwarza przytulny, wyjątkowy klimat, który dodatkowo ożywia naturalna zieleń i kolorowo iluminowana fontanna. Urok restuauracji podkreślają także dwie przeszklone kopuły, poprzez które dochodzi do wnętrza dzienne światło. Jednocześnie profesjonalna obsługa czyni to miejsce idealnym zarówno na prywatne i służbowe spotkania. Wśród usług Hotelu oferujemy także: · ekspresowe wymeldowanie, · 24 godzinny room-service, · sejfy dostępne w Recepcji bezpłatnie dla Gości hotelowych, · przedstawicielstwo recepcyjne na lotnisku wraz z obsługą, · pralnię czynną siedem dni w tygodniu, · miejsca parkingowe w dwupoziomowym podziemnym garażu na 147 miejsc, · taxi hotelowe, · usługi concierge,


Hotel Jan III Sobieski w Warszawie znajduje się 5.6 km od lotniska i 500 m od Dworca Centralnego.

Księga gości

Dodaj wpis Hotel Sobieski Warszawa ****
Hotel Sobieski w Warszawie
Hotel Sobieski
Hotel Sobieski w Warszawie
Hotel Sobieski


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione