DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Wielkopolskie Hotele Poznań Hotel System Premium Poznań ***
       

Hotel System Premium Poznań ***

ul. Lechicka 101
61-619 Poznań
Poniższe ceny zawierają do 40% rabatu, w zależności od wybranych przez Państwa terminów i rodzaju pokojów. Ceny te obowiązują jeżeli rezerwacja została dokonana poprzez tę stronę.

Hotel System Premium w Poznaniu oferuje Państwu 100 komfortowych pokoi (w tym pokoje dla osób niepełnosprawnych) i 8 apartamentów, składających się z sypialni oraz pokoju dziennego. Hotel System - jako jedyna polska sieć - wyposażył każdy pokój w komputer osobisty wraz z telewizorem LCD! Standardowym wyposażeniem każdego pokoju jest ponadto: - łącze internetowe o przepustowości 1 Mb/s, - kanały telewizji satelitarnej (w tym Canal+), - telefon, - łazienka z prysznicem, - zestaw do parzenia kawy wraz z poczęstunkiem.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej hotelowej restauracji (która może ugościć jednocześnie ponad 120 osób) oraz baru. Znakomity wybór potraw kuchni staropolskiej, w połączeniu z daniami kuchni międzynarodowej, zaspokoją wymagania nawet największych smakoszy, natomiast obfity bufet śniadaniowy pozwoli Państwu z zadowoleniem rozpocząć każdy dzień. Zapewniamy również obsługę gastronomiczną konferencji, szkoleń itp. oraz świadczymy usługi cateringowe. Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę konferencji, seminariów, spotkań biznesowych i okolicznościowych. Znajdujące się na najwyższej kondygnacji centrum konferencyjne składa się z 3 wielofunkcyjnych sal (o łącznej powierzchni 250 m2, mieszczących ogółem ok. 200 osób), wyposażonych w nowoczesny sprzęt konferencyjny, system zaciemnienia i bezpłatny bezprzewodowy Internet. Dodatkowym atutem naszego centrum konferencyjnego jest urzekający widok na panoramę Poznania. W trosce o to by pobyt w naszym hotelu stał się okazją do oderwania od codziennych obowiązków i towarzyszącego im stresu, zachęcamy naszych Gości do bezpłatnego korzystania z naszego WELLNESS CENTRE - krytego basenu, sauny, siłowni i jacuzzi. Czynne do późnych godzin wieczornych WELLNESS CENTRE zapewnia relaks i odpoczynek po wielogodzinnych spotkaniach biznesowych lub zwiedzaniu Poznania.


Hotel System Premium jest położony 5 km od centrum Poznania. Główna stacja PKP znajduje się około 5 km od hotelu. Dojazd tramwajem nr 15, 14.

Księga gości

Dodaj wpis Hotel System Premium Poznań ***
Hotel System Premium w Poznaniu
Hotel System Premium
Hotel System Premium w Poznaniu
Hotel System Premium
Hotel System Premium w Poznaniu


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione