DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Małopolskie Hotele Kraków Hotel W.M. System Kraków ***
       

Hotel W.M. System Kraków ***

Al.29 Listopada 189
31-241 Kraków
Poniższe ceny zawierają do 40% rabatu, w zależności od wybranych przez Państwa terminów i rodzaju pokojów. Ceny te obowiązują jeżeli rezerwacja została dokonana poprzez tę stronę.

Witamy w W.M Hotel System w Krakowie. Nasz nowoczesny, komfortowo wyposażony obiekt, zlokalizowany jest przy drodze międzynarodowa E77 Krakow - Warszawa. Nasza lokalizacja zapewnia Państwu łatwy dojazd, przy jednoczesnej bliskości centrumKrakowa.

Oferujemy naszym gościom 166 komfortowych pokoi (w tym 2 apartamenty) wyposażonych w łazienkę, TV satelitarną, telefon, bezpłatny dostęp do Internetu oraz dodatkowo sejf i barek. Dodatkowo, do dyspozycji naszych Gości oddajemy nieodpłatnie stanowiska komputerowe w lobby. Posiadamy także parking i podziemny garaż. W pobliżu hotel znajduje się bankomat.

W W.M. Hotel System w Krakowie znajduje się restauracja, oferująca doskonałe dania kuchni staropolskiej i międzynarodowej, a także bar. Ponadto zapewniamy obsługę gastronomiczną konferencji, bankietów oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Organizatorom konferencji, sympozjów oraz imprez okolicznościowych zapewniamy klimatyzowane sale, w pełni wyposażone w sprzęt konferencyjny. Do dyspozycji oddajemy 4 pomieszczenia mieszczące od kilkunastu do 150 osób oraz kameralny Business Room. Amatorów czynnego wypoczynku zachęcamy do bezpłatnego korzystania z naszego fitness centrum: krytego basenu, sauny oraz siłowni. Czynne do późnych godzin wieczornych centrum odnowy zapewnia miły relaks i odpoczynek po wielogodzinnym zwiedzaniuKrakowa lub wyczerpujących spotkaniach biznesowych. Aby uśmiech gościł na ustach wszystkich naszych Gości, w każdym pokoju i na każdym kroku, napotkają Państwo prześmieszna rysunki znanego krakowskiego artysty Andrzeja Mleczki. Organizujemy także wycieczki dla naszych Gości zarówno poKrakowie jak i poza miasto.


W.M. Hotel System znajduje się 4,5 km od centrum miasta, 4 km od dworca PKP i 4 km od dworca PKS. Odległość od najbliższego lotniska Balice wynosi 15 km. Z Dworca Głównego do hotelu dojeżdżają autobusy numer: 105 lub 115 z przesiadką na przystanku ul. Opolska TOS, a następnie autobusy nr 217,247,257, 277. Przystanek końcowy nazywa się ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. Z Lotniska - autobus 208 z przesiadką na przystanku Nowy Kleparz, a następnie autobusy nr 137,217,247,257,277.

Księga gości

Dodaj wpis Hotel W.M. System Kraków ***
Hotel W.M. System w Krakowie
Hotel W.M. System
Hotel W.M. System w Krakowie


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione