DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Małopolskie Hotele Kraków Hotel Wilga Kraków ***
       

Hotel Wilga Kraków ***

Przedwiosnie 16
30-502 Kraków
Poniższe ceny zawierają do 40% rabatu, w zależności od wybranych przez Państwa terminów i rodzaju pokojów. Ceny te obowiązują jeżeli rezerwacja została dokonana poprzez tę stronę.

Hotel Wilga w Krakowie to nowy, otwarty w maju 2003 roku nowoczesny obiekt o standardzie 3 gwiazdek - usytuowany w Krakowie nieopodal zakola królewskiej rzeki Wisły. Bardzo dobra lokalizacja pozwala na dotarcie na krakowski Kazimierz zaledwie w 5 minut, natomiast do Rynku - 20 minut pieszo.


Do dyspozycji Państwa oddajemy 87 miejsc noclegowych w 35 pokojach oraz apartamencie o pow. 56m2. Każdy z komfortowych pokoi wyposażony jest w indywidualną łazienkę, klimatyzację, telewizję satelitarną, radio, telefon oraz bezpłatny dostęp do internetu. Struktura części hotelowej zapewnia wygodny pobyt zarówno dla grup jak i gości indywidualnych.


W części ogólnodostępnej oferujemy: RESTAURACJĘ na 60 miejsc oraz KRĘGIELNIĘ z drink-barem.Zapraszamy na firmowe lunche, obiady i bankiety. Organizujemy również konferencje dla firm oraz grup zorganizowanych do 40 osób (wyposażenie: projektor multimedialny, flip-chart, ekran 210 x 200, sprzęt nagłaśniający). Swoim zmotoryzowanym gościom zapewniamy miejsca na parkingu hotelowym. Akceptujemy płatność kartami kredytowymi.


· Z dworca głównego: NR 179 · Z centrum: NR 103,164 · Z dworca głównego dojechać do nas można kierując się w stronę Wawelu do ronda Grunwaldzkiego, Matecznego i na rondzie matecznym zawracamy - skręcając w pierwszą ulicę w prawo przy stacji Shella. Natomiast z lotniska istnieje możliwość zamówienia transferu prosto do hotelu - koszt ok. 50 PLN

Księga gości

Dodaj wpis Hotel Wilga Kraków ***
Hotel Wilga w Krakowie
Hotel Wilga
Hotel Wilga w Krakowie
Hotel Wilga
Hotel Wilga w Krakowie


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione