DODAJ DO ULUBIONYCH USTAW JAKO STARTOWĄ
hotele

Hotele w Polsce Hotele Łódzkie Hotele Bełchatów Hotel Wodnik Bełchatów ***
       

Hotel Wodnik Bełchatów ***

Slok/k.Belchatowa
97-413 Bełchatów

Hotel Wodnik w Bełchatowie służy Państwu gościną już od 1993 roku. Głównym celem działalności hotelu jest świadczenie kompleksowych usług na jak najwyższym poziomie, przy możliwie najatrakcyjniejszej ofercie cenowej.

Do dyspozycji gości oddajemy 197 miejsc hotelowych w pokojach 1-,2-,3-,4- osobowych oraz apartamentach z widokiem na las lub jezioro. Uzupełnieniem bazy noclegowej w hotelu są 34 miejsca w domkach biznesowych czynnych przez cały rok, w których znajdują się pokoje i apartamenty 1 i 2-osobowe. Pokoje są wyposażone w pełen węzeł sanitarny, telefon, telewizję z programem satelitarnym.

Dysponujemy pełnym zapleczem gastronomicznym w skład którego wchodzi restauracja na ponad 150 miejsc, sala bankietowa na 50 miejsc, dwie salki bankietowe na 25 miejsc każda, drink bar, aperitif bar oraz kawiarnia nad basenem na 50 miejsc. Posiadamy również usytuowaną w niecce obok hotelu małą architekturę do organizacji imprez typu grill czy ognisko. Wspaniałe i urozmaicone menu zadowoli najbardziej wybrednych smakoszy. Wychodząc naprzeciw życzeniom gości proponujemy dodatkowe usługi uatrakcyjniające pobyt: ogniska i grille z grzańcem, pieczeniem prosiaka lub barana oraz kapelą, wytworne bankiety z atrakcyjnym programem artystycznym, dancingi, dyskoteki, biesiady staropolskie, kuchnie z różnych stron świata, zimą kuligi połączone z ogniskiem. Oferujemy również obsługę cateringową imprez odbywających się w miejscu wskazanym przez zamawiającego. Gwarantujemy wyśmienitą kuchnię oraz profesjonalną obsługę. W ciągu 10 lat działalności wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze gości businesowych, uczestniczących w organizowanych u Nas kongresach, konferencjach, szkoleniach i seminariach. Posiadamy dwie sale klimatyzowane na 150-200 osób oraz 5 mniejszych sal, wyposażone w nowoczesny sprzęt dydaktyczno- audiowizualny. Jeżeli chcecie Państwo, aby zorganizowane przez Waszą Firmę szkolenie, konferencja czy uroczyste spotkanie z pracownikami zostało zorganizowane w scenerii sosnowych lasów, wśród ciszy i przyrody, proponujemy organizację takiej imprezy w Naszym ośrodku. Intensywne szkolenie lub handlowe negocjacje zostawiają po sobie oprócz zadowolenia, również stres i zmęczenie. Aby zwalczyć napięcie dnia polecamy skorzystanie z bogatej oferty rekreacyjnej. Gwarantujemy znakomity relaks, który pozwoli optymistycznie spojrzeć na dzień następny. Kryty basen zaprasza niestrudzonych urokami jeziora pływaków i wielbicieli cieplejszych akwenów. Do dyspozycji gości oddajemy również jedyną w regionie saunę parową, a także saunę fińską, solarium, doskonale wyposażoną siłownię, korty tenisowe, bilard, wypożyczalnię sprzętu wodnego, a na zakończenie dnia proponujemy masaż. Organizujemy zajęcia korekcyjne na pływalni. Znajdując się w Naszym hotelu, będą mogli Państwo liczyć na miłą i fachową obsługę.


Hotel Wodnik jest położony 15 km od centrum miasta, 40 km od głównej stacji kolejowej i 15 km od głównej stacji PKS. Najblizsze lotnisko znajduje się 250 km od hotelu.

Księga gości

Dodaj wpis Hotel Wodnik Bełchatów ***
Hotel Wodnik w Bełchatowie
Hotel Wodnik
Hotel Wodnik w Bełchatowie
Hotel Wodnik
Hotel Wodnik w Bełchatowie


Copyright 2004 - 2016 zlotehotele.pl. Kopiowanie i przetwarzanie bez zgody serwisu zabronione